Informacje dla Uczestników

• Konferencja odbędzie się w formie online

• Zgłoszenia uczestnictwa przyjmowane są wyłącznie drogą elektroniczną na formularzu

zamieszczonym w Internecie na stronie: https://wiosna.wum.edu.pl/node/659

a. uczestnictwo czynne do 14 marca 2021r.

b. uczestnictwo bierne do 5 kwietnia 2021r.

• Potwierdzenie przyjęcia pracy zostanie przesłane drogą elektroniczną do 31.03.2021r.

• Przyjmowane są wyłącznie prace, których pierwszymi autorami są studenci (również studenci studiów doktoranckich).

• Wskazane jest, aby osoba prezentująca pracę była pierwszym autorem pracy.

• Przyjmowane są tylko prace oryginalne, studia przypadków i prace przeglądowe. Prace poglądowe nie będą przyjmowane.

• Przewidziana jest sesja ustna oraz sesja plakatowa.

• Do sesji ustnej zakwalifikowanych zostanie 10 wybranych prac oryginalnych związanych z tematem głównym tegorocznej edycji Konferencji.

• Do sesji plakatowej zakwalifikowane zostaną pozostałe prace związane z tematem głównym oraz prace na tematy wolne związane z obszarem fizjoterapii i rehabilitacji.

• Przewidziane są nagrody dla Laureatów Konferencji. Nagrodzone prace mogą zostać opublikowane          w ramach tzw. ”szybkiej ścieżki” w czasopismach, które objęły patronat nad Konferencją, każdorazowo po spełnieniu wymogów redakcyjnych wybranego czasopisma.

• Autorzy zakwalifikowanych prac zobowiązani są do przesłania w terminie do 15 kwietnia włącznie na adres wiosnazfizjo@wum.edu.pl

a. sesja ustna – filmu zapisanego w formacie MP4

b. sesja plakatowa – plakatu w formie pdf

• Czas przewidziany na prezentację zostanie podany wraz z potwierdzeniem przyjęcia pracy.

• Uczestnictwo w Konferencji jest bezpłatne.