Przed rejestracją konieczne jest zaznajomienie się z następującymi dokumentami:

KLAUZULA INFORMACYJNA RODO

UWAGA!!!

Przy zgłaszaniu pracy:

- Osoba wygłaszająca pracę rejestruje także współautorów. Współautorzy prac nie rejestrują się sami.

- Przy większej liczbie afiliacji należy wpisać ją po przecinku w okienku "Afiliacja" z odpowiednią numeracją 1, 2, 3...

- Wpisanie afiliacji jest obowiązkowe podczas rejestracji czynnej. Należy w tym miejscu wpisać do jakiego Koła Naukowego należy uczestnik (o ile należy), nazwę studiowanego kierunku, wydziału czy innej jednostki oraz nazwę uczelni.

Uczestnictwo bierne  - wyłącznie dla uczestników Sympozjum, którzy nie prezentują pracy lub nie są współautorami pracy.

Uczestnictwo czynnewyłącznie dla uczestników Sympozjum, wygłaszających pracę.

Po rejestracji zostanie wygenerowana automatycznie wiadomość zwrotna, na podany przez Państwa adres mailowy, z potwierdzeniem rejestracji.